چرا هدایای تبلیغاتی تاثیر گذارند؟

این روزها استفاده از هدایای تبلیغاتی در بین کمپانی های بزرگ و کوچک و حتی استارت آپ ها نیز بسیار باب شده است، آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که چرا هدایای تبلیغاتی تاثیر گذاری خوبی بر روی برند سازی دارند؟ هدایای تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین ابزارهای تبلیغاتی بوده که اگر هوشمندانه انتخاب شوند می توانند تاثیر گذاری بسزایی در شناخت و ماندگاری برند شما داشته باشند.

 

 


اولین نکته ای که در انتخاب یک هدیه تبلغاتی باید به آن توجه داشته باشید، تناسب هدیه تبلیغاتی با نوع کسب و کار شما می باشد، در ضمن هدیه تبلیغاتی باید کاربردی باشد تا بتواند تاثیر بسزایی در امر برند سازی و ماندگاری شما داشته باشد. یک هدیه تبلیغاتی خاص باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی بتواند تغییری هر چند کوچک در زندگی دریافت کننده هدیه ایجاد کند. این نکته را به عنوان راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی همواره به یاد داشته باشید که استفاده از یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت بهتر از یک هدیه گران قیمت اما بدون کاربرد می باشد.تحقیقات نشان داده که هدایای تبلیغاتی می تواند تأثیر مثبت روی مشتری شما داشته باشد و نوعی ارتباط متقابل بین شما و مشتری های شما ایجاد کند. این روابط متقابل می تواند شما را در ذهن مشتریانتان حک و ماندگار کند و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی خود به صورت معرفی دهان به دهان به سایر افراد باشد. بنابراین از این شیوه تبلیغاتی خلاقانه و مقرون بصرفه هرگز غافل نشوید.

 


توجه کنید که برای همه مشتریان خود از یک نوع هدیه تبلیغاتی استفاده نکنید به عنوان مثال ارائه یک خودکار معمولی که دارای چتاپ می باشد که بعنوان هدیه تبلیغاتی مفید نمی باشد، اما یک روان نویس باکس دار زیبا می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی مدیریتی بسیار تاثیر گذار تر باشد و کلاس کار شما را نیز به خوبی حفظ نماید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید