لامپ حشره کش برقی خانگی فاقد مواد شیمیایی مضر

اگر شما هم به فکر مشکلات زیست محیطی می باشید و نمیخواهید یکی از کسانی باشید که نقش در آلودگی محیط زیست دارند و موجب افزایش گازهای گلخانه ای می باشند با ما همراه باشید.
اگر از مزاحمت های حشره های موضی مثل پشه ها و مگس ها خسته شده اید و دوست ندارید از حشره کش های شیمیایی استفاده کنید ما به شما استفاده از حشره کش برقی خانگی را پیشنهاد می کنیم.
اگر شما خرید انواع حشره کش برقی را تجربه کرده اید و هیچ کدام از آنها نتوانسته به شما کمک کند ما به شما لامپ حشره کش برقی را پیشنهاد می کنیم.

 استفاده از لامپ حشره کش در واقع یک راه خلاصی غیر سمی از شر حشرات موذی می باشد. در واقع مکانیسم عملکرد این لامپ به گونه ای می باشد که از هیچ گونه عامل شیمیایی برای نابودی حشرات استفاده نمی شود.
این لامپ حشره کش برقی دارای یک چراغ LED می باشد که با تولید رنگ آبی موجب جذب حشرات به سمت این لامپ شده و در اثر تماس با لامپ از نابود می شوند.
استفاده از این لامپ حشره کش در هر کجا که دسترسی به برق باشد امکان پذیر می باشد و اگر لامپ ال ای دی آن نیاز به تعویض داشته باشد شما براحتی می توانید آن را تعویض نمائید.
این لامپ برای استفاده در اتاق نوزادان بسیار مناسب می باشد زیرا هیچ گونه آلایندگی شیمیایی ندارد و با داشتن یک نور لایت و زیبا می تواند به عنوان یک چراغ خواب نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

خرید