قیمت درب توری مگنتیک در اصفهان

یکی از مشکلاتی که ساکنین نواحی گرمسیری با آن مواجه می باشند، هجوم حشرات موذی در فصول گرم سال می باشد که تا حدود زیادی می تواند زندگی را مختل نماید، این افراد مجبور به استفاده از حشره کش ها و درب های توری برای جلوگیری ورود حشرات به داخل ساختمان می باشند.

 ما می خواهیم شما را با محصولی جدید و با کارایی بالا آشنا کنیم که می تواند تا حدود زیادی این مشکل را حل کند، درب مغناطیسی توری محصولی با طراحی هوشمندانه که می تواند شما را از شر هجوم حشرات خلاص کند.

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 درب های مگنتیک به گونه ای طراحی شده اند که رفت و امد از آنها بسیار آسان می باشد، شما می توانید براحتی بدون نیاز به دست زدن به درب از آن عبور کرده و بلافاصله بعد از عبور مگنت های قوی آن پرده را بسته و مانع ورود حشرات می شود.

 قیمت پرده توری مغناطیسی به عوامل مختلفی بستگی دارد، اولین گزینه ابعاد پرده، جنس توری مورد استفاده، مگنت ها و دوردوزی پرده، کیفیت تولید و دوخت بستگی دارد. آسان مش محصولاتی با کیفیت جهانی تولید می کند.

 درب توری مگنتیک قابل استفاده برای درب مغازه ها نیز بوده و دارای طول عمر بالایی می باشد، آسان مش یکی از برند های ایرانی تولید کننده پرده توری آهنربایی می باشد که از انعطاف بالایی برخوردار می باشد.

 


 

این برند موفق با استفاده از توری فایبر گلاس بسیار با کیفیت در تهیه درب های توری مغناطیسی، توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا تولید کرده که دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و در نقابل رطوبت و حرارت مقاوم می باشد.

 با خرید درب توری آهنربایی آسان مش می توانید براحتی آن را بر روی انواع چهارچوب نصب کنید و در پایان فصل آن را جدا نموده، مورد شستشو قرار داده و برای استفاده مجدد به خوبی نگهداری کنید.