قیمت خرید میناکاری در اصفهان

میناکاری از جمله صنایع دستی می باشد که به دلیل تنوع در نحوه ساخت و ظروف تولید شده از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشند، میناکاری یا میناسازی از جمله هنرهای دستی  با قدمت 5000 هزار ساله بوده که در پیشینه خود دارای آثار فاخر بسیار و هنرمندان فرهیخته ای می باشد.

 از این هنر زیبا برای آراستن سطح ظروف و زیورآلات استفاده می شود و شواهد حاکی از آن است که این هنر در ایران شکل گرفته هرچند در بسیاری از کشورها مانند چین، هند و حتی ایتالیا نیز میناکاری بر روی مس انجام می شود.

 بسیاری از شواهد و مدارک باقی مانده نشان از آن دارد که اوج پیشرفت هنر مینا مربوط به دوره سلجوقبان می باشد، هرچند این هنر در دوره صفویه بیشترین رشد را در اصفهان داشته به طوری که این روزها اکثر گردشگران برای خرید میناکاری روی مس به این شهر سفر می کنند.

 یکی از ویژگی های محصولات میناکاری لعاب کاری و پخت این محصولات در داخل کوره می باشد که امکان استفاده از این محصولات را در کنار جتبه تزئینی آنها فراهم می آورد. قیمت خرید میناکاری به عوامل مختلفی از جمله نوع زیر ساخت، طرح و میزان ریزه کاری بکار برده شده در تولید محصول وابسته است.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خریداگر محصولی ارزان را به شما به عنوان یک محصول خوب و ارزشمند اراده کردن، حتما در صداقت گفتار این افراد سودجو شک کنید، زیرا در صورت استفاده از یزر ساخت نازک یا غیر استاندارد یا استفاده از رنگ و طرح نامرغوب کالای نامرغوب اما با قیمت ارزان تهیه شده است.


 

این روزها بسیاری از مراکز و کسب و کارها با خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری در پایان سال کاری در مراسم قدردانی از  کارمندان و پرسنل خود با ارائه این محصول از آن استفاده ای در جهت حمایت از صنایع دستی می کنند. از عوامل موثر در تعیین کیفیت ظرف میناکاری شده در کنار زیر ساخت مرغوب، ضخامت رنگ در نقاشی در تمامی قسمت های کار می باشد.

 


 

 


 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.