فواید استفاده بخور گرم صورت در کاهش علائم بیماری

در هنگام سرما خوردگی و گرفتگی بینی ناشی از این بیماری استفاده از بخور گرم صورت، دهان و بینی می تواند کمک شایانی به رفع احتقاق بینی و کاهش علائم بیماری کمک کند.
افرادی که مبتلا به بیماری سینوزیت هستند در فصول سرد سال و کاهش رطوبت هوا به دلی استفاده از بخاری و شوفاژ دچار عود بیماری خود می شوند.
پزشکان به این افراد استفاده از دستگاه بخور صورت به منظور بخور کامل صورت، بینی و دهان را پیشنهاد می کنند تا با مرطوب کردن دستگاه تنفسی کمک به کاهش علائم این بیماری کنند.
دستگاه بخور صورت high tech، یکی از انواع دستگاه بخور گرم می باشد که با توجه به کارایی و قیمت مناسب می تواند یک گزینه مناسب محسوب شود.
این دستگاه بخور گرم دارای طراحی ظاهری  بسیار ساده و در عین حال زیبا و بادوام می باشد و امکان بخور گرم صورت، دهان و بینی را فراهم می آورد.
مخزن دستگاه بخور صورت هایتک به راحتی از پایه جدا شده و قابل شستشو می باشد به این ترتیب می توان از حفظ بهداشت دستگاه مطمئن باشید.
استفاده از بخور گرم صورت برای درمان و تسکین عفونت های مجاری تنفسی  و کاهش علائم سرما خوردگی و سرفه های خشک بسیار موثر می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت پایه دار به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :   39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید