فروشگاه سفره قلمکار اصفهان | تکسبد

هر ایرانی برای یکبار هم شده محصولات قلمکاری را از نزدیک دیده است، این هنر چاپ ایرانی دارای قدمتی دیرینه می باشد که در ابتدا به وسیله قلم مو و رنگ طبیعی بر روی پارچه های کتان و پنبه ای و ابریشمی پیاده سازی میشده اما بتدریج این هنر خود را با زمانه وقف داده و نحوه تولیدد پاچه های قلمکاری تغییراتی پیدا کرده.
بدون شک به عنوان یک ایرانی تا بحال سفره قلمکار اصفهانی را دیده اید، یکی از مهمترین و پر مصرف ترین محصولات قلمکاری که در گذشته های نه چندان دور در هر خانه ای یکی از آنها پیدا میشد که به تدریج سفره های پلاستیکی جایگزین آنها شده است.
نقوش بکار برده شده بر روی پارچه های قلمکاری بسیار متنوع می باشد و از مهمترین آنها می توان به  نقش پادشاهان ، تصاویر حیوانات، نقوش نگارگری همچون بازی چوگان و شکارگاه و گل و بوته های اسلیمی اشاره کرد که دارای اصالت ایرانی می باشند.
اگر به بازار های سنتی شهر اصفهان سفر کنید شاهد متنوع ترین سفره قلمکار اصفهان می باشید که نه تنها این تنوع در طرح می باشد بلکه در شکل ظاهری و ابعاد نیز بوده که می تواند کاربری های متفاوتی را برای شما فراهم سازد مانند سفر ههای قلمکاری گرد، مستطیل یا مربعی.
به نظر می رسد می توان با خرید سفره قلم کار و جایگزینی این سفره ها با سفره های پلاستیکی و یبکبار مصرف در جهت زمینی پاک گام بسزایی برداشت. البته استفاده از این سفره ها می تواند نقش بسزایی در بیماری های ناشی از استفاده از سفره های پلاستیکی نیز داشته باشد.
شما می توانید با مراجعه به یک فروشگاه سفره قلمکار اصفهان متنوع ترین طرح، رنگ و ابعاد این محصولات را مشاهده کرده و بر اساس نیاز و سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب نموده.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات قلمکاری اصفهان با بهترین قیمت و کیفیت به لینک زیر مراجعه نموده


 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید