سوغات و صنایع دستی تهران | میناکاری

شاید برای شما نیز جالب باشد که تهران نیز دارای سوغات و صنایع دستی متنوعی می باشد و شاید اولین سوالی که برای  مسافرهایی که به تهران سفر می کنند یا به طور گذری از این شهر دیدن می کنند این باشد که آیا این شهر صنعتی نیز دارای سوغات و صنایع دستی می باشد؟
باید به این نکته اشاره کنیم که هر یک از شهرهای ایران دارای  سوغات اصیل و مخصوص خودش می باشد اما شهر تهران علاوه بر سوغات و صنایع دستی خود توانسته است صنایع دستی سایر شهرها را نیز در خود پرورش داد از جمله میناکاری تهران که این روزها رشد چشم گیری نیز داشته.
فروش ظروف میناکاری تهران یکی از گزینه های اصلی فروش صنایع دستی در این شهر می باشد که نه تنها توسط گردشگران خریداری می شود، بلکه توسط خود ساکنان تهران نیز مورد استقبال خوبی قرار گرفته است و این نشان از هنر دوستی و فرهنگ غنی ایرانی دارد.
یکی از محصولات میناکاری که به دلیل داشتن تنوع طرح و اندازه بسیار مورد استقبال می باشد، بشقاب میناکاری می باشد و با توجه به مناسب بودن قيمت انواع بشقاب ميناكاري تهران می تواند انتخاب مناسبی برای دوستدارن صنایع دستی و آثار هنری باشد.
اگر ارگان ها و سازمان ها برای تهیه هدیه تبلیغاتی از هدیه میناکاری تهران استفاده نمایند می توانند گامی موثر در جهت رشد و توسعه اقتصادی این هنر زیبا و اصیل ایرانی داشته باشد. صنایع دستی می تواند رکن اساسی برای کار آفرینی در شرایط فعلی باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های صنایع دستی تهران تنوع بسیار رشته های آن می باشد و این می تواند به دلیل مهاجرت های اقوام مختلف به این شهر می باشد.


 

برای مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری تهران و خرید میناکاری ارزان تهران به لینک زیر مراجعه نمائید.

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید