راهنمای خرید آبمیوه گیری | تک سبد

اگر شما نیز قصد خرید یک آبمیوه گیری دارید باید به یکسری نکات توجه کنید و متناسب با نیاز های خانواده یک مدل مناسب را انتخاب کنید. با توجه به اینکه مدل های مختلفی از آبمیوه گیری در بازار موجود می باشد بر اساس نیاز خود نمونه ای را انتخاب کنید.
نمونه ای از آبیموه گیری های دستی و برقی موجود در بازار می تواند انتخاب شما باشد. اما اگر شما قصد گرفتن آب انواع مرکبات و انار را دارید می توانید آب میوه گیری دستی اهرمی را انتخاب کنید تا بدون نیاز به انرژی برق و براحتی آب انواع مرکبات را بگیرید.
از مهمترین خصوصیات دستگاه های آبمیوه گیری دستی فلزی عدم نیاز به برق می باشد که استفاده از این محصول را در همه شرایط برای شما فراهم می آورد. این مدل ابیموه گیری ها معمولا دارای جنس بدنه آلومنیوم یا چدنی می باشند که بسیار مقاوم بوده.
آب میوه گیری دستی اهرمی، دارای یک دسته قدرتمند می باشد که کار کردن با آن بسیار آسا نبوده و همه افراد خانواده می توانند با آن کار کنند. شما می توانید از این دستگاه برای گرفتن آب انواع مرکبات و همچنین انار استفاده نمائید.
یکی از محصولاتی که شاید در بیشتر آبمیوه فروشی ها و کافی شاپ ها دیده اید آب میوه گیری دستی انار می باشد که حتی کاربری خانگی نیز داشته و به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر آب انار آب مرکبات را نیز گرفته و از نوشیدن آب میوه سالم لذت ببرید.
آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101، نمونه ای از آبیموه گیری دستس اهرمی می باشد که ساخته شده به دست صنعتگران ایرانی بوده و خرید این محصول علاوه بر حمایت از تولید کنندگان داخلی به گردش چرخ اقتصاد کشور کمک بسزایی می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی آب میوه گیری دستی ارزان به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با ما می باشد.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165000 تومان

خرید