دستگاه حجامت خانگی طبی با 6 سری

شما می توانید برای حس آسوودگی و از بین بردن درد از این دستگاه حجامت و بادکش طبی KANGLING CUPPING استفاده نمایید و این امر را در خانه خود میسر نمایید.

 

باد کش بدن طبی

 

این محصول که هم اکنون در دستان شما قرار دارد بسیار کارآمد می باشد و در قدیم نیز از این محصول به خوبی استفاده میشده است.

 

 باد کش طبی

 

کار حجامت و بادکشی در قدیم الایام در بین ایرانیان رسم بوده است و بسیاری از مردم به صورت مرتب این طب سنتی را برای از بین بردن درد ها و خستگی هایی که در بدن ایشان کهنه شده بوده انتخاب می کردند.

 

 باد کش

 

شما نیز می توانید از این دستگاه حجامت و بادکش طبی KANGLING CUPPING استفاده نمایید و در خانه بدن خود را بدون نیار به کسی بادکشی کنید.

 

 باد کش بدن

 

برای اینکه بتوانید این امر را راحت تر انجام دهید توضیحی مختصر درباره کارایی این محصول به شما ارائه خواهیم کرد. شما می توانید 6 سری دستگاه حجامت و بادکش طبی KANGLING CUPPING را بر روی نقاط مختلف بدن خود قرار دهید و با استفاده از دستگاه بادکشی که در اختیار دارید باد داخل این سری ها را خارج نمایید.

 

 باد کش

 

با این امر خون به سمت گوشت کشیده شده و گردش خون در آن قسمت افزایش می یابد که می تواند اکسیژن زیادی را به آن قسمت از بدن شما منتقل کند.

 

 باد کش بدن طبی

 

بعد از استفاده از بادکش خانگی طبی بدن ممکن است که جای سری ها کبود شود که نگران کننده نمی باشد و بعد از مدتی از بین خواهد رفت.

فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این دستگاه حجامت خانگی طبی با 6 سری را در معرض فروش قرار داده است که می توانید آن را به صورت اینترنتی سفارش دهید. لارم به ذکر است که این محصول به همراه 6 سری با سایز های مختلف براش شما در سراسر ایران پست می گردد.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 17900 تومان

خرید محصول