خرید میناکاری ارزان تهران| تکسبد

چرا باید ظروف میناکاری شده را به عنوان یکی از اصیل ترین و ریشه دار ترین صنایع دستی ایرانی به گردشگران خارجی معرفی کنی؟ آیا این ظروف زیباو فاخر تنها جنبه تزئینی داشته و هیچ گونه کاربرد دیگیری ندارند و یکسری سوالات با این مضمامین را می خواهیم پاسخگو باشیم.

 میناکاری یا میناسازی هنری با پیشینه ای غنی که شواهد حاکی از شکل گیری این هنر زیبا در این مرز و بوم را دارد، هنری که مهد رشد و ترقی آن شهر اصفهان محسوب می شود اما در بسیاری ا زشهرهای دیگر از جمله تهران و شیراز تولید می شود. برای خرید میناکاری در تهران کلیک کنید.

 

 


یک ظرف میناکاری شده مرغوب باید دارای کیفیت زیر ساخت مناسب به همراه هنر دست هنرمندان میناکار باشد تا اثری درخور فرهنگ ایرانی باشد، بسیاری از هنرمندان بزرگ در زمینه تولید میناکاری تلاش کرده اند تا این هنر را نسل به نسل و سینه به سینه منتقل نمایند.

 هنر میناکاری که در گذشته بیشتر بر روی فلزاتی همچون طلا و نقره پیاده سازی میشد، امروزه این هنرزیبا بیشتر بر روی زیر ساسخت های مسی انجام می شودکه به همین دلیل ظروف میناکاری تهران علاوه بر کیفیت دارای قیمت مناسبی نیز می باشند.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول
احداث کارگاه های متعدد تولید میناکاری زیر نظر اساتید بزرگ فعال در این رشته با بالا بردن حجم تولید توانسته است مسیر برای خرید میناکاری ارزان تهران را برای هنر دوستان به خصوص مینادوستان فراهم نموده که کلکسونی از برترین محصولات مینا می باشد.

 رنگ‌های پخته و درخشان بکار رفته در تولید ظروف میناکاری تهران، از دلایلی زیبایی، درخشندگی و محبوبیت این ظروف در بین هنر در بین نر دوستان شده است. هنری که دارای پیشینه ای بیش از 5000 سال می باشد و تا کنون دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته است.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.