خرید ظروف میناکاری شده روی مس

یکی ازویژگی های صنایع دستی امکان استفاده از آنها به عنوان هدیه و بخصوص هدیه تبلیغاتی می باشد. در میان صنایع دستی، هنر میناکاری یکی از محصولاتی می باشد که دارای تنوع بینظیری از محصولات می باشد که قابلیت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی را داشته.
یکی از رنگ های پرطرفدار مورد استفاده در هنر میناکاری، رنگ فیروزه ای می باشد، با توجه به اینکه شهر اصفهان، مهد هنرمیناکاری ایران می باشد، رنگ فیروزه ای مورد استفاده در تولید ظروف میناکاری شده یادآور گنبد های فیروزه ای این شهر می باشد.
اگر قصد خرید ظروف میناکاری شده روی مس را دارید به این نکته توجه داشته باشید که  ظروف مینای اصیل  به دلیل استفاده از زیر ساخت مس هرگز دچار پوسیدگی نمی شوند و با توجه به پروسه تولید رنگ روی محصول پاک نمی شود و جلا و رنگ محصول نیز از بین نمی رود.
اگر قصد خرید میناکاری را داشته، باید ظروفی را بخرید که دارای شناسنامه باشد یا ز فروشگاه های معتبر فروش ظروف میناکاری شده خرید نمائید که مطمئن باشید محصولی با کیفیت و اصل را تهیه کرده اید. محصول میناکاری شده اصل دارای رنگ های اصیل ثابت و پایدار است.

 با خرید بشقاب میناکاری، شما می توانید از آن برای سرو و پذیرایی نیز استفاده کنید زیرا در طی پروسه تولیدی که داشته دارای ثبات رنگ بوده و قابلیت شستشو نیز دارد. بنابراین شما حتی می توانید این ظرف را حتی با آب جوش نیز بشوئید و نگران پاک شدن رنگای آن نباشید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید
نکته ای که در رابطه با نگهداری ظروف میناکاری شده باید به آن توجه کنید، عدم ضربه زدن به ظرف می باشد، زیرا در این صورت نقطه ای که ضربه  میخورد دچار پریدگی لعاب و نقاسی می شود. با خرید میناکاری منزل خود را با یک اثر حاصل دست تزئین و زیبا نمایند.

 فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.