خرید ظروف میناکاری شده با بهترین قیمت

یکی از راههایی که می توان از صنایع داخلی بخصوص صنایع دستی ایرانی حمایت کرد، استفاده از تولیدات این صنعتگران می باشد. در این میان استفاده از صنایع دستی در زندگی روزمره می تواند تاثیر بسزایی در رشد و ماندگاری صنایع دستی داشته باشد.

 

 

در این مقاله قصد داریم شما را با محصولات میناکاری و استفاده از آنها در سبک زندگی مدرن صحبت کنیم. انواع ساعت دیواری میناکاری که در می تواند زینت بخش خانه های شما باشد که بهترین جایگزین برای ساعت های دیواری بدون روح امروزی می باشد.

 

 

 

شما می توانید با خرید میناکاری روی مس براحتی از آنها استفاده کنید، زیرا این ظروف به دلیل کوره رفتن دارای استحکام بالایی می باشند که این امکان را به شما می دهد تا این ظروف را براحتی مورد شتشو قرار دهید. اما توجه کنید این ظروف را با اسکاچ نرم و شوینده ملایم مورد شستشو قرار دهید.

 

 

 

شما می توانید یک ست چی خوری میناکاری را تهیه کنید و در مهمانی های خود از آن استفاده کنید و حال و هوای سنتی و زیبایی را به مهمانی های خود بیاورید. سرو چایی درظروف سنتی می تواند لذت نوشیدن این نوشیدنی اصیل ایرانی را دو چندان نماید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

 

یک میوه خوری پایه دار میناکاری نیز می تواند تکمیل کننده ظروف پذیرایی شما در مجلس مهمانی باشد و چیدمان زیبایی از سنت را در کنار گرمای یک دورهمی را دو چندان نماید. برای خرید ظروف میناکاری شده با قیمت مناسب به لینک خرید در صفحه مراجعه نمائید.

 

 

 

تنوع بالای ظروف میناکاری در کنار زیبایی و کاربردی بودن این محصولات از مهمترین دلایل محبوبیت این هنر زیبا می باشد که توانسته است سهم خوبی از بازار صادرات غیر نفتی کشور و درآمد زایی ارزی را به خود اختصاص دهد. برای مشاهده کلکسیونی از برترین محصولات میناکاری اصفهان با ما همراه باشید.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.