خرید دستگاه بخور صورت پایه دار با تخفیف ویژه

 یکی از انواع دستگاه هایی که برای تامین زطوبت محیط های بسته مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه بخور گرم می باشد که با استفاده از مکانسیم گرمایی خود رطوبت محیط را تامین می کند.
دستگاه بخور صورت پایه دار، با استفاده از سیستم گرمایشی خود آب موجود در مخزن دستگاه را به نقطه جوش رسانده و بوسیله فن تعبیه شده در این محصول بخار آب را به محیط پرتاب می کند.
استفاده از دستگاه بخور گرم صورت  یک بخور کامل در نواحی صورت، بینی و دهان را فراهم می کند که علاوه بر تامین رطوبت پوست می تواند در بهبود بیماری های تنفسی بسیار موثر باشد.


یکی از مزیت های دستگاه بخور گرم نسبت به نوع سرد، امکان استفاده از انواع عصاره های گیاهی و روغن های گیاهی می باشد که به دلیل دمای بالای آب امکان ترکیب با آب و پخش در محیط را فراهم می آورد.
دستگاه بخور صورت high tech، نمونه ای از دستگاه بخور گرم صورت می باشد که دارای پایه و قسمت مخصوص قرار گرفت صورت می باشد، این دستگاه دارای ابعاد جمع و جور و قابل حمل می باشد.
برخلاف دستگاه بخور سرد که نیاز به شستن و ضدعفونی هر روزه مخزن دستگاه نیاز می باشد، دستگاه بخور گرم به دلیل دمای بالای آب ویروس ها و عوامل بیماری زا را از بین می برد.
استفاده از دستگاه بخور گرم صورت می تواند در باز شدن منافذ پووستی بسیار موثر باشد و به رفع جوش های سر سیاه بسیار کمک می کند، استفاده از این دستگاه قبل از ماسک صورت توصیه می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت پایه دار به لینک مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید