خرید دستگاه بخور سرد ارزان قیمت در اصفهان | تک سبد

استفاده از بخور سرد می تواند موجب تامین رطوبت محیط و در نتیجه رطوبت مورد نیاز پوست شما تامین می شود و کمک می کند به شادابی و طراوت پوست شما و مانع از پیری زودرس پوست شما می شود.
یکی از برتری های دستگاه بخور سرد نسبت به بخور گرم میزان مصرف انرژی پایین تر نسبت به دستگاه بخور گرم می باشد و دارای سه نوع رطوبت ‌ساز پروانه ‌ای، رطوبت ساز اولتراسونیک و رطوبت‌ ساز تبخیری می باشد.
مکانیسم دستگاه بخور سرد رطوبت ساز تبخری به این صورت می باشد که در صورت زیاد شدن رطوبت هوا، میزان بخار آب که از دستگاه خارج می شود کاهش یافته و در نهایت خاموش می شود.
شما با خرید دستگاه بخور سرد ارزان می توانید در فصل گرم تابستان که به دلیل گرمای بالا رطوبت هوا کم می شود رطوبت نسبی هوا را افزایش داده و به افزایش سلامت کمک می کند.دستگاه بخور سرد طرح قارچ، به عنوان یکی از ارزان ترین دستگاه بخور سرد دارای مکانیسم کارآمد و قابل قبولی می باشد یک دستگاه کوچک که دارای مخزن  200 میلی لیتر می باشد.
طراحی این بخور سرد ارزان قیمت به گونه ای می باشد که دکمه خاموش و روشن کردن آن به صورت لمسی بر روی بدنه آن تعبیه شده است و استفاده از آن را راحت می کند.
این محصول دارای یک کابل USB  می باشد که شما می توانید با اتصال آن به لپ تاپ، پاوربانک و آداپتور شارژر م توان انرژی مور نیاز آن را تامین کرد. این محصول بی صدا و دارای مصرف انرژی پایین می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید