خرید خردکن دستی بسیار با کیفیت

خردکن نوین به راحتی نیازهای روزانه ی شما در امور آشپزخانه را برآورده می نماید. این خرد کن دستی آشپزخانه قادر است به خوبی مواد غذایی که درون محفظه ی آن ریخته اید را خرد نماید. تیغه های این محصول سه تایی بوده و انواع مواد غذایی را یکدست و یک اندازه خرد می نماید.


خردکن-دستی-سبزی


سبزیجات، صیفی جات و میوه جات مورد نظرتان را درون محفظه ی این خرد کن بریزید و با کمک دستگیره اهرمی شکل آن را بچرخانید تا در سریع ترین زمان ممکن موادتان آماده و تحویل شما گردد.
خردکن-دستی-اصل


این خرد کن دستی پیاز و سبزیجات علاوه بر قابلیت خرد کردن دارای ویژگی های دیگری همچون مخلوط کننده و جدا کننده سفیده از زرده تخم مرغ می باشد. مخلوط کن این محصول میتواند مواد غذایی را به خوبی مخلوط نماید. برای استفاده از این قابلیت کافیست سری مخلوط کن را جایگزین تیغه ها نمایید. جدا کن سفیده از زرده تخم مرغ بر روی درب این خرد کن قرار گرفته است. یک حفره برای این کار تعبیه شده است که میتوانید تخم مرغ را درون ان بشکنید تا سفیده به داخل محفظه ریخته شود و زرده در بالای ظرف باقی بماند.


خردکن-دستی-نوین


خشک کن سبزیجات یکی دیگر از ویژگی های این محصول می باشد. یک سبد پلاستیکی همراه با خرد نوین دستی نوین وجود دارد که میتوانید سبزیجات یا میوه جات خیس شده را داخل ان بگذارید و در محفظه قرار دهید. سپس دستگیره اهرمی را به چرخش دربیاورید تا آبهای اضافه خارجی شود. طراحی و کارایی این دستگاه بسیار عالی بوده و قطعات آن در ماشین ظرفشویی یا به صورت دستی به راحتی قابل شستشو می باشد.


خردکن-همه-کاره