خرید بهترین روکش صندلی مساژور

خرید اینترنتی روکش صندلی ماساژور

 

اگر به دنبال یک ماساژور عالی هستید که از نظر کیفیت عالی و از نظر قیمت ارزان و مناسب باشد و بتوانید آن را هر جایی که دوست داشتید با خود ببرید، ما به شما روکش صندلی ماساژور مدل JB-100C را پیشنهاد می‌دهیم.


روکش صندلی ماساژور


این روکش صندلی 5 موتوره را می‌توانید روی صندلی خودروی خود بگذارید و هر جایی که تمایل داشتید با خود ببرید. این روکش قابلیت نصب روی مبلمان را هم دارد و در حالت نشسته و خوابیده می‌توانید از آن استفاده کنید.


خرید روکش صندلی ماساژور


برای برخورداری از بهترین روکش صندلی ماساژور می‌توانید به سراغ فروشگاه اینترنتی تک سبد بروید. این فروشگاه، محصولات خود را با کیفیتی تضمینی با ضمانت بازگشت وجه و همچنین با قیمتی فوق العاده به مشتریان عرضه می‌کند.


قیمت روکش صندلی ماساژور


این روکش صندلی ماساژور برای ماساژ کمر، گردن و شانه طراحی شده است و به صورت برقی کار می‌کند و شارژی نیست. در بسته این روکش صندلی ماساژور، دو کابل مخصوص برق شهری و فندکی خودرو قرار دارد.


روکش صندلی ماساژور ارزان


ریموت این دستگاه به صورت متصل سیمی است و سه قابلیت روشن و خاموش، لرزش و حرارت روی آن قرار دارد. می‌توانید در کنار لرزش از حالت حرارتی استفاده کنید که در حین ماساژ آرامش خاصی به شما می‌بخشد..


ماساژور حرفه ای


برای خرید روکش صندلی ماساژور ارزان با ایعاد 110*48 سانتی متر  و با وزن 820 گرم می‌توانید روی دکمه خرید پستی کلیک کنید و خریدی آسان و ارزان را تجربه کنید.


فروش روکش صندلی ماساژور


قیمت محصول: 199000 تومان

خرید محصول