خرید بند رخت تاشو آپارتمانی برای جهیزیه

بند رخت یکی از ملزومات مورد نیاز هر خانه ای می باشد. بدون استفاده از بند رخت در واقع خشک کردن لباس ها بسیار سخت و گاهی غیر ممکن می شود.

این روزها با توجه به سبک ساختمان ها که اکثرا آپارتمانی و بسیار کوچک می باشند و فضایی در بیرون برای خشک کردن لباس ها در نظر گرفته نشده است یا اینکه بسیار کوچک می باشد.
بنابراین باید به دنبل راه حلی برای خشک کردن لباس ها در داخل منزل یا همان فضای کوچک بود. قدر مسلم استفاده از بند رخت های سنتی در این فضا ها تقریبا غیر ممکن می باشد و روش جایگزین نیازمندیم.
این روزها سبک زندگی جدید موجب شده تا طراحان وسایل خانه، وسایلی را طراحی و تولید کنند که علاوه بر کارایی دارای ابعاد کوچک بوده و مطابق با سبک زندگی جدید باشد.
یکی از این وسایل، بند رخت آپارتمانی می باشد که راه حلی مناسب برای خشک کردن لباس ها در فضای آپارتمان نشینی می باشد. یک وسیله کارآمد و کاملا کاربردی که فضای کمی را اشغال می کند.
این بند رخت تاشو دارای دو طبقه می باشد که امکان خشک کردن انواع لباس از جمله مانتو، پالتو و شال و روسری بر روی آن امکان پذیر می باشد و همچنین از طبقه زیرین برای خشک کردن البسه کوچک می توان استفاده کرد.
یکی از اقلام مورد نیاز برای جهیزیه بند رخت می باشد که خرید بند رخت آپارتمانی یکی از گزینه های مورد انتخاب نو عروسان می باشد که به دلیل وزن کم دارای قابلیت جابجایی راحت می باشد.
در قسمت پایه این دستگاه قطعات پلاستیکی در نظر گرفته شده است که از لغزیدن بند رخت بر روی زمین جلوگیری می کند و استفاده از این محصول را راحتر می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  99000 تومان

 Ø§Ø·Ù„اعات بیشتر و خرید