خرید اینترنتی بشقاب میناکاری اسماعیلی | تک سبد

میناکاری هنر درخشان تزئین فلزات می باشد که به زیبایی با کمک رنگ های مینایی این امر اتفاق می افتد. میناکاری از اصیل ترین هنر های دستی ایرانی می باشد.
با توجه به اینکه اصفهان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع دستی کشور می باشد و در زمینه هنر میناکاری نیز دارای رشد چشمگیری بوده است.
میناکاری اصفهان سرآمد هنر میناکاری کشور و حتی دنیا می باشد، هنرمندان این خطه از جمله تولیدی میناکاری اسماعیلی از بهترین تولید کنندگان محصولات میناکاری می باشند.
بشقاب میناکاری اسلیمی یکی از انواع تولیدات میناکاری اسماعیلی می باشد که ظرافت و دقت بکار رفته در تولید این محصول توانسته است این محصول را در صدر فروش محصولات میناکاری قرار دهد.
شاید به نظر برسد که بشقاب میناکاری تنها به یک شورت طراحی و تولید می شود ولی این روزها هنرمندان میناکار خلاقیت را چاشنی هنر خود کرده اند و بشقاب های چند ضلعی میناکاری تولید کرده اند که زیبایی چشم نوازی دارد.
در گذشته از زیر ساخت های طلا برای تهیه میناکاری استفاده میشده است که به دلیل اکسید نشدن طلا در هنگام ذوب شدن رنگ مینا در کوره می باشد و به همین دلیل بر روی این نوع زیر ساخت امکان طراحی با جزئیات زیاد امکان پذیر می باشد.


در صورت سفر به شهر اصفهان می توانید با مراجعه به بازار های سنتی این شهر انواع محصولات میناکاری ساخته شده به دست هنرمندان میناکار این شهر را مشاهده و خرید نمائید.
برای مشاهده تنوع محصولات و خرید عمده بشقاب میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 89000 تومان

خرید