بهترین لامپ حشره کش موجود در بازار

افرادی که در مناطق گرمسیری و مرطوب زندگی می کنند و یا افرادی که می خواهند به این گونه مناطق سفر کنند همگی از یک معضل رنج می برند و آن هم پشه ها و حشرات موذی است. زیرا خواب و خوراک را به شما حرام می کنند و حضور آنها کاملا باعث سلب آسایش شما و اعضای خانواده است.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


برای آنکه بتوانید از سفر و یا زندگی خود در این مکان ها لذت ببرید  و آسوده زندگی کنید برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با خرید لامپ حشره کش برقی زپ لایت خیال خود را از بابت این حشرات مزاحم آسوده کنید.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


لامپ حشره کش برقی زپ لایت یک نور آبی رنگ دارد که به وسیله ی همین نور آبی رنگ سبب می شود پشه ها و حشرات به آن جذب شوند و پس از اینکه حشرات به آن جذب شدند با میله های دور لامپ که برق ضعیفی دارد برخورد کرده و از بین بروند. ضمن آنکه این نور آبی رنگ هیچ مشکل زیست محیطی نیز ندارد.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


یک مزیت بزرگی که این لامپ حشره کش برقی دارد آن است که کاملا ایمن و دوستدار محیط زیست است و بنابراین برای کودکان نیز مضر نیست برخلاف محصولات حشره کش و پشه کشی که در بازار وجود دارد که همگی شیمیایی هستند و بوی بد و مضری دارند و هم به محیط زیست صدمه می زنند هم استنشاق بوی آنها برای انسان نیز خطرناک است.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


از فواید دیگر این لامپ حشره کش آن است که دارای نوع لامپ LED است که یکی دارای نور آبی است که برای جذب حشرات و پشه هاست و می توانید از آن به جای چراغ خواب نیز استفاده کنید و دیگری نور سفید است که محیط را روشن کرده و می توانید این چراغ را همه جا با خود ببرید.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


بنابراین اگر به سفر یا پیک نیک می روید نگران مشکل تاریک بودن فضا نباشید زیرا این لامپ به شما کمک می کند. لازم به ذکر است زمانی که حشرات و پشه ها با این لامپ برخورد می کنند و از بین می روند خیلی از آنها داخل محفظه ی لامپ می افتند. زمان خرید این محصول نیز یک برس تمیز کننده در جعبه ی آن وجود دارد. بنابراین می توانید برای تمیز کردن محفظه ی لامپ از این برس از طریق شیارهای لامپ محفظه را تمیز کنید.


لامپ حشره کش برقی زپ لایتبرای مشاهده و خرید لامپ حشره کش برقی ZappLight روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 39000 تومان

لامپ حشره کش برقی زپ لایت