از هیتر برقی در چه مکان هایی میتوان استفاده کرد؟

هیتر برقی وسیله ای است که برای گرم نگه داشتن محیط منزل و یا محل کار میتوانید از ان استفاده کنید. اما کیفیت و قدرت هیتر بسیار مهم و ضروری می باشد. به نظر شما هیتر دارای چه ویژگی هایی باید باشد ؟ یک هیتر برقی با کیفیت باید دارای ظاهری زیبا باشد و قابلیت چرخش داشته باشد تا در مکان های مختلف جهت گرم کردن از آن استفاده شود.


هیتر برقی رومیزی فن دار

قیمت : 173000 تومان 

خرید محصول

 

هیتر برقی الکام دارای دکمه های خاموش و روشن بوده که بر روز قسمتی از پایه قرار گرفته است در نتیجه کارایی بسیار بالایی دارد. همچنین دارای 2 ولوم بوده که هر کدام کاربرد خود را دارد یکی از ولوم های روی بدنه جهت تنظیم حرارت و دیگری برای روشن و خاموش کردن فن و تنظیم دور تند و کند تعبیه شده است.


هیتر برقی رومیزی فن دار


هیتر برقی رومیزی یکی از مقاوم ترین و با کیفیت ترین محصولات بوده که دارای بدنه ای از جنس پلاستیک مقاوم بوده و دارای ظاهری بسیار جذاب و زیبا می باشد. این وسیله دارای یک سری چرخان بوده که امکان چرخ در 180 درجه را دارد که بر روی یک پایه متصل شده است و به راحتی قابل تنظیم می باشد.


هیتر برقی رومیزی


از هیتر برقی حتی به عنوان بخاری هم میتوانید استفاده کنید و تفاوتی که دارد بدون دودکش بودن و برقی بودن آن است که بهترین گزینه برای استفاده در مکان های اداری و مغازه ها می باشد.

بخاری برقی فن دار کم مصرف

قیمت :173000 تومان 

اطلاعات بیشتر و خرید


شما میتوانید هیتر برقی فن دار رومیزی را از طریق فروشگاه های اینترنتی و یا نمایندگی های فروش تهیه و خریداری کرده و از آن نهایت استفاده را داشته باشید.