آشپزخانه ای زرین با جا حبوباتی شیر دار | تک سبد

 با استفاده از این دستگاه می توانید مواد غذایی و حبوبات خود را به راحتی نگهداری نمایید و از این محصول در هر فضا استفاده کنید.


جاحبوباتی شیردار


این محصول دارای دو استوانه با حجم بالا با جنس بدنه پلاستیک می باشد که در هر محیط می توان از آن استفاده نمود. اما این محصول دارای استندی می باشد که می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد و از این محصول در فضای آشپزخانه و یا انبار ها نیز استفاده کرد.جاحبوباتی ارزان


با استفاده از این محصول می توانید انواع حبوبات و یا مواد غذایی را تازه نگه دارید و از این محصول در هر مکان استفاده ببرید.


جاحبوباتی  مخصوص


جا حبوباتی که به شماعزیزان معرفی خواهیم کرد دارای یک شیر در قسمت زیرین استوانه ها می باشد که می توان با استفاده از این شیر ها مقدار معین شده از هر موادی را داخل ظرف زیرین بریزید.


جاحبوباتی باکیفیت


با این محصول می توانید به هر ماده ای که لازم دارید در ثانیه ای دسترسی داشته باشید و آن را تازه نگه دارید.جا حبوباتی اشپزخانه


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصول را در دسترس قرار داده است که می توانید برای جا حبوباتی ارزان و سفارش از این درگاه استفاده کنید.


جا حبوباتی


این محصول دارای گرانتی تعویض می باشد و شما در صورت هرگونه مشکل می توانید این محصول را تعویض کنید.


جاحبوباتی شیری


با استفاده از این محصول دیگر نگران جا برای نگهداری مواد غذایی و یا حبوبات خود نباشید و همین الان جا حبوباتی دیواری را سفارش دهید.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی69000 تومان

خرید محصول