آشنایی با آبمیوه گیری اهرمی بیتا

آشنایی با آبمیوه گیری اهرمی بیتا


آبمیوه گیری دستی


در این مطلب سعی داریم شما را با ویژگی ها و طرز استفاده ی آبمیوه گیری بیتا آشنا کنیم. زیرا ما به سلامت شما اهمیت می دهیم بنابراین می خواهیم آسان ترین شیوه ی تهیه ی آبمیوه طبیعی در منزل را به شما معرفی کنیم.


آبمیوه گیری دستی


آبمیوه گیری بیتا یک دستگاه فلزی است که بدون نیاز به برق یا باتری و تنها با کمی انرژِی دست و توسط یک اهرم کار می کند.


آبمیوه گیری دستی


این دستگاه کاملا مناسب آب گیری میوه هایی مثل پرتقال، لیمو، انار، گریپ فروت و ... بوده و به راحتی می توانید یک آبمیوه ی کاملا طبیعی و سالم را بدون هیچ زحمت زیادی در منزل تهیه نمایید. بنابراین با تهیه آب میوه گیری دستی مرکبات یک منبع سرشار از ویتامین C به خود و خانواده ی خود هدیه دهید.


آبمیوه گیری دستی


شیوه ی کار این آبمیوه گیری به این شکل است که یک دسته ی اهرمی بسیار قوی دارد که با کمی فشار دادن آن به راحتی آب میوه را می گیرد. این دستگاه هیچ آموزش خاصی نداشته و همه اعضای خانواده می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.


آبمیوه گیری دستی


مدل این آبمیوه گیری کمی شبیه آبمیوه گیری های دستی قدیمی است به طوری که یک قسمت نیم دایره دارد که باید یک برش از میوه خود را روی آن قرار داده و اهرم را به سمت پایین فشار دهید تا مثل کاسه روی میوه آمده و آب آن را بگیرد.


آبمیوه گیری دستی


این آبمیوه گیری دارای یک آبکش از جنس آلومینیوم پرداخت شده ضد زنگ می باشد که در برابر اسید میوه مقاوم است و دارای سوراخ های متعدد بوده که بتواند تفاله ها را بدون اینکه در آبمیوه بریزد جدا کند. قطر قسمت آبگیری یعنی آن جایی که میوه را قرار می دهیم معادل 11 سانتیمتر می باشد.


آبمیوه گیری دستیبرای مشاهده انواع آب میوه گیری دستی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 179000 تومان